Jak reklamować, informować, promować swoją stronę w sieci.

Pozycja

Rodzaj treści oraz ilość linków do naszej witryny to niektóre z wielu czynników wpływających na pozycje naszej witryny w wyszukiwarce internetowej. Nasza pozycja w wynikach wyszukiwania jest bardzio ważnym czynnikiem wpływającym na ilość odwiedzin i pozycję naszej strony w wykokach wyszukiwania.

Wiecej na temat »

Treści

Treści jakie prezentujemy na naszej stronie powinny rzeczowo i dokładnie opisywać treści jakie chcemy przekazać dla czytelnika. Lubimy czytać ciekawe informacje, rzeczowe treści a nie bełkot marketingowy. Postarajmy sie nie serwować reklam a treść.

Więcej na temat »

Reklama

Internet jest pełen reklam, 90% treści utrzymuje sie i jest tworzona dzieki reklamom. Istnieje wiele popularnych metod na reklamowanie się w internecie, najpopularniejszym obecnie jest Google AdWords. Reklamy możemy umieszczac na naszej stronie warto jednak znać umiar, tym też czynnikiem kierujmy się wybierając witryny na których będziemy sie reklamować.

Zamów reklamę »

Społeczności

Obecnie mamy kilkanaście popularnych portali społecznościowych, dla osób które nie kojarzą określenia "coś jak Facebook". Nie zapominajmy o informowaniu o naszej firnmie na takowych portalach, wymieniajmy się treściami, promujmy nasza witryne w portalach społecznościowych, informujmy o wydarzeniach, nowych produktach i innowaciach jakie wprowadzamy - dzielmy się wiedzą.

Polecam jeden z nich »

Wyjdź poza internet

Niech twoja witryna istnieje poza internetem, podawaj jej adres na wizytówkach, folderach, w ogłoszeniach w gazetach. Informuj o treściach poza internetem wskazuj jak cie znaleźć.

oby nie tak »

Aktualizuj

Nie inwestuj w stronę www jeśli chcesz o niej zapomnieć. Internet jest pełen zapomnianych witryn, stworzonych w imie "inni maja to i ja bedę miał". Aktualizowana strona to odwiedzana strona, wracamy po nowe treści.

zapomniane jak np. »

Strony www Białystok